W ramach konwentu GEEK EXPANSION 2.0 odbędzie się mały turniej dla maksymalnie 8 osób w kultową strategię turową Heroes III, który będzie koordynował Kamil Wysocki z Klubu GROFAN. Sponsorem nagród w naszym turnieju jest sklep Komputronik i Grójecki Ośrodek Kultury.

  

Każdy z graczy obierze w dowodzenie dowolną frakcję znaną z serii Might & Magic (np. Ludzi, Orków, Diabły, Nieumarłych, Elfy itd.) i przy użyciu bohaterów obdarzonych unikalnymi umiejętnościami magicznymi, walki, dowodzenia, wykorzystywania machin oblężniczych oraz armią mitycznych stworzeń podbije okoliczne ziemie, kopalnie surowców i rozbudowuje zamek. Wygrywa ten, który ostatni utrzyma się na polu bitwy.

Zaczynamy w sobotę 12 sierpnia o 10:00 w sali AK, na dwóch stanowiskach zbierze się 8 graczy. Pierwszy mecz odbędzie się na małej planszy w formacie 1 vs 3.

Po ok. 2 godzinach odbędzie się mecz półfinałowy dla 4 graczy (dla zwycięzców i laureatów 2. miejsca w pierwszej rozgrywce) w formacie 1 vs 1.

Po kolejnych 2 godzinach ruszy mecz finałowy dla 2 graczy w formacie 1 vs 1.

Lista zawodników będzie składała się z 8 graczy + 4 miejsca rezerwowe. Do wygrania złote dublony, konwentowa waluta, którą można wymienić na plakaty, vouchery do kina GOK, filmy na dvd, gry wideo oraz książki.

Dodatkowe warunki meczu: mapy rozmiaru S (najmniejsze), dowolna frakcja do wyboru (Zamek, Bastion, Forteca, Cytadela, Twierdza, Inferno, Nekropolia, Loch, Wrota Żywiołów), wyłączony tryb szybkiej bitwy.

OGŁASZAMY KONIEC ZAPISÓW!

1. Michał Kucharski

2. Filip Stępień

3. Mateusz Kołecki

4. Jarek Kozioł

5. Lech Olczak

6. Mateusz Alberski

7. Michał Węgierski

8. Miron Jagniewski

---

Lista rezerwowa:

Maciej Krawiec

Tomasz Urbaniak

Jakub Molęda

Karol Wolański

 

 

Czytany 341 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 16 lipiec 2017 18:10