Zapraszamy serdecznie każdego miłośnika gier planszowych do wzięcia udziału w Eliminacjach do Mistrzostw Polski 2017 w Catan organizowanych w sobotę 12 sierpnia! Startujemy o godz. 16:00.
 
Zapisy na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dwóch najlepszych graczy w naszych Eliminacjach zostanie zakwalifikowanych do udziału w wielkim finale, który odbędzie się w Krakowie. W turnieju finałowym zawalczą o prestiżowe nagrody i prawo do udziału w Mistrzostwach Świata, które odbędą się 10-12 listopada w Barcelonie!

Do wygrania w Eliminacjach są:
- Miejsce I: bilet uprawniający do udziału w finale, gra Dawno, dawno temu…, scenariusz Catan: Polska, cztery vouchery do Kina GOK, 15 złotych dublonów
- Miejsce II: bilet uprawniający do udziału w finale, scenariusz Catan: Polska, dwa vouchery do Kina GOK, 10 złotych dublonów
- Miejsce III: scenariusz Catan: Polska, voucher do Kina GOK, 5 złotych dublonów

Minimum 12 osób musi wziąć udział by eliminacje się odbyły.
 
Zapisani zawodnicy:
1. Magdalena Wilczek
2. Kamil Wilczek
3. Diana Olczak
4. Lech Olczak
5. Łukasz Koper
6. Ewelina Koper
7. Mieszko Walenciej
8. Kuba Kowaluk
9. Kazio Wodecki
10. Kacper Jakubowski

Zapraszamy!
Instrukcja gry do pobrania.
Czytany 355 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 sierpień 2017 12:58