Wydawnictwo REBEL zaprasza do udziału w Mistrzostwach Polski w grze "Domek" - doskonałej grze rodzinnej. Podczas konwentu GE 2.0 odbędą się eliminacje, w których można wygrać gry planszowe oraz vouchery do Kina GOK! Zwycięzcy tych eliminacji będą zaproszeni na wielki finał w Gdańsku w listopadzie 2017 roku na Festiwalu GRAMY. Tam odbędą się rozgrywki finałowe o nagrodę główną - 1000zł!

13 sierpnia, niedziela, 15:00

Sala baletowa GOK

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Łukasz Kopeć

2. Sebastian Karpiński

Wydawnictwo REBEL organizuje mistrzostwa Polski już piąty rok. We wcześniejszych latach były to gry "Królestwo w Budowie", "Splendor", "7 Cudów Świata", "Wsiąść Do Pociągu".

Na czym polega gra "Domek"? W ciągu dwunastu rund zbierzesz tyle kart, by zapełnić swoją planszę pokojami, wybrać kolor dachu i znaleźć miejsce na stylowe lub praktyczne dodatki, tworząc tym samym niepowtarzalny „Domek” z charakterem. Na koniec gracze porównują swoje dzieła i zliczają punkty za funkcjonalność, dobry projekt, jakość dachu i wykończenie całości.

Piękno i różnorodność kart (prawie 100 unikalnych grafik) potęgują przyjemność płynącą z każdej rozgrywki. Przejrzysta i bardzo spójna z tematem mechanika daje możliwość podejmowania za każdym razem nowych, ciekawych decyzji i budzi chęć zagrania w „Domek” po raz kolejny… i kolejny.

ZASADY GRY DOMEK

REGULAMIN ELIMINACJI

Czytany 322 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 sierpień 2017 14:23