W ramach konwentu GEEK EXPANSION 2.5 odbędzie się mały turniej dla maksymalnie 12 osób w kultową strategię turową Heroes III, który będzie koordynował Kamil Wysocki z Klubu GROFAN. Sponsorem nagród w naszym turnieju jest sklep Komputronik, Pizzeria Biesiadowo i Grójecki Ośrodek Kultury. Turniej odbędzie się grójeckiej Pracowni Orange.

  

Każdy z graczy obierze w dowodzenie dowolną frakcję znaną z serii Might & Magic (np. Ludzi, Orków, Diabły, Nieumarłych, Elfy itd.) i przy użyciu bohaterów obdarzonych unikalnymi umiejętnościami magicznymi, walki, dowodzenia, wykorzystywania machin oblężniczych oraz armią mitycznych stworzeń podbije okoliczne ziemie, kopalnie surowców i rozbudowuje zamek. Wygrywa ten, który ostatni utrzyma się na polu bitwy.

Zaczynamy w sobotę 20 stycznia o 12:00, na czterech stanowiskach zbierze się 12 graczy. Mecze odbywają się na małej planszy 1 vs 1 vs 1. Mecze półfinałowe i finałowe w formacie 1 vs 1.

Lista zawodników będzie składała się z 12 graczy + 4 miejsca rezerwowe.

Dodatkowe warunki meczu: mapy rozmiaru S (najmniejsze), dowolna frakcja do wyboru (Zamek, Bastion, Forteca, Cytadela, Twierdza, Inferno, Nekropolia, Loch, Wrota Żywiołów), wyłączony tryb szybkiej bitwy.

ZAPISY NA EMAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

1. Mateusz Kołecki

2. Wojciech Stegiński

3. Cezary Stegiński

4.Damian Gajewski

5. Hubert Gajewski

6. Ala Stawiarska-Wyszomierska

7. Kasia Stawiarska-Wyszomierska

8. Kacper Sitarek

9. Julia Matulka

10. Julia Kozłowska

11. Patryk Bińkowski

12.

- - - - -

Lista rezerwowa:

1.

2.

3.

4.

Czytany 116 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 styczeń 2018 12:21