Ponury i mroczny świat Warhammera jest podobny do naszego, choć w tej krainie ludzkość nie osiągnęła pełnej dominacji nad światem. Królestwa, imperia i kraje zamieszkują fantastyczne i przerażające stworzenia, od starożytnych ras elfów i krasnoludów, do wampirów, trolli i demonów.

Jest to świat targany konfliktami, rozgrywającymi się nie tylko na polach bitew, ale również w scenerii dworskich intryg. Skłóconymi społeczeństwami rządzi strach i nienawiść. Szerzą się podziały klasowe, rasizm, fanatyzm religijny i niechęć do wszystkiego co obce.

Życie jest krótkie i naznaczone przemocą. Niebezpieczeństwo czyha w mroku lasów i cuchnących miastach. Orki, zwierzoludzie i inne potwory czają się na dzikich rubieżach, atakując nieostrożnych podróżnych. Pod powierzchnią ziemi, w kanałach, grasują szczuroludzie, nieustannie knujący jak doprowadzić ludzkość do zagłady.

Oczywiście życie śmiertelników nie pozostaje niezauważone. Prastare oczy bezustannie obserwują tę niespokojną scenę życia i śmierci, zaufania i zdrady. Niszczycielskie Potęgi pragną zdmuchnąć płomień świecy, jakim jest egzystencja śmiertelnych, i zawładnąć ziemią na wieczne czasy, zamieniając ją w Domenę Chaosu.

Wielu ludzi upatruje w tym szansy dla siebie. Heretyckie kulty obiecują władzę, wiedzę, rozkosze i bogactwa tym, którzy chcą oddać cześć zakazanym bóstwom. Niszczycielskie Potęgi błogosławią ich wszelkimi darami, na jakie zasługują wierni wyznawcy – od cudownych mocy do odrażających mutacji. Każda dotknięta w ten sposób dusza staje się uczestnikiem niekończącej się wojny, którą Chaos wypowiedział światu i jego mieszkańcom.

Oto kraina w której będą toczyły się wasz przygody. Świat bohaterów z przymusu i rozpaczliwych zmagań pełen niebezpiecznych przygód.

 

20 stycznia (sobota) 14:00

Limit miejsc: 5

Czas: około 5h

Ograniczenie wiekowe: 16+

Prowadzący: Łukasz Rejer

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czytany 111 razy Ostatnio zmieniany piątek, 05 styczeń 2018 12:04