SCENARIUSZ DO GRY ELDRITCH HORROR

SHUB-NIGGURATH

"Czarna Koza z Lasów"

Podczas pogańskich rytuałów Shub-Niggurath pochłaniała najwierniejszych kultystów i wewnątrz swego bezkształtnego ciała przemieniała ich w gof'nn hupadgh Shub Niggurath, Kozie Pomioty. Jej pierworodni, Mroczne Młode, przybywają z najdzikszych zakątków Ziemi, aby zniszczyć ludzkość.

 

Źródło literackie: -

Początek tury zagłady: 13

Powiązane potwory: Nug, Yeb, Mroczne Młode, Kozi Pomiot, Ghoule

 

TAJEMNICA: RYTUAŁY POŚRÓD DZICZY

W najdzikszych zakątkach planety płoną ogromne ogniska. Kult Czarnej ozy przeprowadza bestialskie rytuały. Kultyści wyją do Shub-Niggurath, aby wypuściła swe dzieci na oblicze Ziemi.

TAJEMNICA: GODZINA KSIĘŻYCOWEJ SOCZEWKI

W niewielkim miasteczku Goatswood rozmieszczono na słupach osobliwe lustra, które pozwalają skupić światło księżyca. Plotka głosi, że Kultu Czarnej Kozy używa tych soczewek podczas mrocznych rytuałów.

TAJEMNICA: NATURA WSZECHMATKI

Naturą Shub-Niggurath jest wykoślawiać wszelkie życie, które miało z nią styczność. Wszędzie, gdzie operują jej wyznawcy, wszystko co żywe staje się bardziej okrutne i dzikie.

TAJEMNICA: ŁOWY TYSIĄCA

Pomiot Shub-Niggurath, Tysiąc Młodych, zalewa planetę coraz liczniej, zagrażając zniszczeniem ludzkości.

TAJEMNICA: BLUŹNIERSTWO CZARNEJ KOZY

Rozbrzmiały Czarne Litanie i Yeb przybył z Czarnego Ognia, aby oczyścić Ziemię i przygotować ją na nadejście Shub-Niggurath.

TAJEMNICA: POMIOT CZARNEJ KOZY

Plugawe bliźniaki Shub-Niggurath przygotowują siat ma przybycie Czarnej Kozy, niszcząc wszystko, co zagraża rządom ich matki. Jedno z nich, Nug, rozpoczyna swą straszliwą krucjatę.

OSTATECZNA TAJEMNICA: BITWA W LASACH

Dzika matka wszelkich potworności objawiła się światu jako olbrzymia chmura, z której wyłaniają się i chowają dziesiątki macek. Jej ślad znaczą olbrzymie ślady kopyt. Ujrzeć jej prawdziwą, przerażającą postać to staną twarzą w twarz z czystą, pierwotną grozą.

 

Czytany 431 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 styczeń 2017 19:47