Klub GROFAN

Miłośnicy fantastyki oraz gier z Grójca! W czerwcu 2015 dzięki wsparciu Wareckiego Klubu Gier i Fantastyki WARG udało nam się zorganizować w Grójeckim Ośrodku Kultury konwent Warcon 2. Tłumy, jakie do nas zawitały, szczególnie do Gamesroomu, były dla nas sygnałem, że jesteście spragnieni integracji, chcecie się ze sobą spotykać by wspólnie grać - w gry planszowe, karciane, gry wideo, a także uwielbiacie fantastykę, cosplay, komiksy... w skrócie, wśród naszej społeczności są rasowi Geekowcy!

    

Chcemy umożliwić wam rozwijanie waszych pasji a nawet przekonać, byście nimi podzielili się z innymi. Zapiszcie się zatem do Grójeckiego Klubu Gier i Fantastyki GROFAN! Na początek mamy przygotowane konsole Pegasus oraz dziesiątki retro gier, jak kultowa Contra, Mario, Duck Hunt, Tetris, Arkanoid itd. Wraz z rozwojem kadry growej chcemy zacząć organizować turnieje z nagrodami, nie tylko na gry wideo, ale również w grach planszowych.


Oprócz wspólnego grania, chcemy od czasu do czasu przeprowadzać spotkania i panele dyskusyjne na temat fantastyki i popkultury - komiksów, filmów, seriali tv, efektów specjalnych w kinie, nowinek technologicznych, anime. Czekamy na wasze pomysły i pomoc! W ramach naszego klubu organizujemy również konwent Geek Expansion.

 Spotykamy się w piątki (16:00-20:00), soboty (14:00 - 18:00) i niedziele (9:00-15:00)

Zapewniamy zabawę dla dzieci i młodzieży powyżej 8. roku życia. WSTĘP WOLNY!

Nasz Klub oficjalnie wspiera GRANNA, dystrybutor gier planszowych!

 

Grójecki Klub Gier i Fantastyki GROFAN

Grójecki Ośrodek Kultury

ul. J. Piłsudskiego 3 05-600 Grójec

tel. kom. 601-77-37-26

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2445 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 22 sierpień 2017 11:22