Po raz trzeci w historii swojej działalności, Warecki Klub Gier Planszowych i Fantastyki WARG organizuje konwent gier planszowych. 28 maja, w sali Centrum Sportu i Rekreacji, wszyscy chętni będą mogli się zapoznać z naszą biblioteką gier planszowych, bitewnych i karcianych, a następnie spróbować swoich sił w intelektualnych zmaganiach.

Jeśli nie znacie żadnych współczesnych gier lub nigdy nie graliście - to nie problem. Na miejscu będzie grupa osób (w tym i grójecki GROFAN), która chętnie zaproponuje odpowiednią dla Was grę i wytłumaczy zasady. Dla dzieci przeznaczymy kącik z grami w kategorii wiekowej 4+ - tu pod opieką rodziców będą mogły poczynić pierwsze kroki w świecie planszówek.

Przeprowadzone zostaną również pokazy bardziej zaawansowanych gier np. Star Wars Imperium Atakuje. W czasie tej imprezy odbędą się również oficjalne eliminacje do Mistrzostw Polski w gry „Królestwo w budowie” oraz „Carcassonne”.

Tak więc już teraz zarezerwujcie sobie czas na 28 maja – startujemy od 11:00. Przyjdźcie ze znajomymi lub z całą rodziną – wśród naszych uczestników nie ma górnej granicy wieku.

Czytany 718 razy Ostatnio zmieniany piątek, 13 maj 2016 09:04